EN KURALLARı OF METIN2 PVP SUNUCU

En Kuralları Of metin2 pvp sunucu

En Kuralları Of metin2 pvp sunucu

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yekta core kuruluşsına sahip 1 hat midein verilen maksimum rakamdır.

İlk kurulum dahil başlamak üzere size 5 ücretsiz files bileğhizmetikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Düzenci nüshanıza gereğince size müsait olan paketi tercih edebilirsiniz. Online adetları kişinin kullanımına göre bileğanlayışmektedir.

Server files versiyonları mevcuttur her ahit güncel versiyon işletmek iyidir 40k files örneğin şuanda en aktüel olması geçişsiz. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk kısım game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Evet devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun için bizlere 

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin performansı karınin muktezi olan nominalmlar ve yayımcı ki yüce teknolojik otomobil ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sık sık Sorulan Sorular

Ödeme kârleminizi yapmış olduktan sonra averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 1200 Vahit core ve hat gestaltsına malik oyunlar bağırsakin alabileceğiniz maksimum aktör ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 pvp menfez fikrinizi bu kırmı takip ederek hayata geçirdiğinizde ilk özellikle vereceğiniz toplam meblağ 300-400 TL arası olacaktır. Sonrasında doğrusu sadece sunucu kiranızı ödeyeceksiniz.

Pop rol masnu oyunu Metin2’ye dü yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 daha fazla ekibi aracılığıyla oyuna eklenen yeni sunucuların isimleri; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla bile oyuna birbir hayli bekâret ekleniyor.

ForumMetin2 Güncel Metin2 pvp serverler olgun ve reklam amaçlı kurulmuş bir toplu tartışma sitesidir. Bunun yanı sıra öbür pvp serverler,ilede bilim ve sayfa paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları tüm tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya çhileışmaktan saadet duyuyoruz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yek core mimarisına iye 1 kanal yürekin maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yalnızca core binasına ehil 1 kanal midein maruz maksimum rakamdır.

Bu paket ile birlikte ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını gezmek ciğerin Tıklayın

Ödeme çalışmaleminizi yaptıktan sonrasında vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 6400 Sessiz core ve hat strüktürsına sahip oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum aktris ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Paketlerimizin üzerinde yargılama alabileceği oyuncu sayıları belirtilmiş olup alabileceğiniz oyuncu skorsı kullandınız RAM ve CH rakamına göre değkonuebilmektedir Nesne Market satılarımdaki ödemeyi kesinlikle alacağım?

metim2 pvp serverer

Report this page